Haber

Bahar çocuklarla daha güzel Menderes Belediyesi

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, baharın gelmesiyle birlikte mevcut parkların bakım ve onarımını yaparken yenilerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

sosyal yaşam parkları

Parklar her mahallenin küçük sosyal yaşam alanıdır. Menderes Belediyesi de bu bilinçle hareket ederek parklara farklı bir değer atfediyor. Menderes Belediyesi’nin mahalle sakinlerinin çocukları ile keyifli vakit geçirebilecekleri, yaşlı vatandaşların rahatlıkla oturabilecekleri, çocukların aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilecekleri mekanlar haline getirme çabaları arasında değerli bir yere sahiptir. sadık bir ortam ve çeşitli oyun alanlarının gelişimine katkıda bulunur.

Boylanası’na bir yenisi daha eklendi;

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından vatandaşların istekleri doğrultusunda yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Oğlayanası’nda 7003 caddeye toplam 600 m² otopark alanı, 150 m² yeşil alan, oyun parkı ve banklar yapılmıştır. Park Bahçeler Müdürü Betül Dumlu İşeri, “Park Bahçeler Müdürü olarak ekibimle severek yaptığımız ve bir an önce bitirmek istediğimiz bir işti, parklarımıza her geçen gün yenilerini ekleyeceğiz. . Menderesimize kazandırdığımız yeşil alanlar elbette önemli ama parkın sonunda çocukların şevkle parktaki oyuncaklara koşup her oyuncağı denemesi bizim için paha biçilmez bir mutluluk.”

Çocuklar memnun biz umutluyuz

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Menderes Belediye Başkanı V. Özkan, “Menderes’te yapılan her hizmet bizi mutlu ediyor ama geleceğimiz olan çocuklarımız için yaptığımız her çalışma bizi daha da heyecanlandırıyor. Gelişimlerine katkıda bulunmak ve gülümsemelerini görmek bize inanılmaz bir motivasyon veriyor.” Ayrıca bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Oğlayanası sakinlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

develi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu