Teknoloji

MediaMarkt Sadakat Programı MediaMarkt CLUB 4 milyon kullanıcıya ulaştı

MediaMarkt Türkiye’nin elektronik mağazacılığının lideri olarak 2019 yılında başlattığı sadakat programı MediaMarkt CLUB, 4. yılında 4 milyon üyeye ulaştı.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji tutkunlarına rahat alışveriş keyfi sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki yatırımlarına mağaza açarak devam ederken, ‘en iyi deneyimi yaşatmak’ tezini tüm Türkiye’de sürdürüyor. teknoloji tutkunları için hayata geçirdiği özel hizmetler.

Bu kapsamda 4 yıl önce Türkiye’de elektronik perakendeciliği sektöründe bir ilk olarak hayata geçirilen MediaMarkt CLUB, ülkenin en büyük sadakat programı konumunda. Hizmetlerin sunulan cazip fırsatlarla bir araya toplandığı MediaMarkt CLUB’ın Türkiye’deki kullanıcı sayısı bugün 4 milyona ulaştı.

MediaMarkt CLUB’u mağazalardan mediamarkt.com.tr’ye, Davet Merkezi’nden taşınabilir uygulamalara kadar MediaMarkt’ın bulunduğu her yerde kullanabilen teknoloji tutkunları, özel indirim ve hediye fırsatlarından yararlanabiliyor.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu özgün bir dünyanın kapılarını aralayan MediaMarkt CLUB’a üye olmak oldukça kolay. Teknoloji severler tüm MediaMarkt mağazalarına veya mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik adresine tıklayarak MediaMarkt CLUB’a hızlı bir şekilde üye olabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

koseajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu