Haber

TOGG ile motosiklet yarışı TOGG’un direksiyonuna geçen Kocaispir, milli sporcuyla yarıştı

– TOGG ile motosikleti yarıştırmak

TOGG’un direksiyonuna geçen Kocaispir, milli sporcuyla yarıştı

ADANA – Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana’nın milli sporcusu Yiğit Ali Selek’e Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG ile meydan okudu. TOGG ve motosikletin pistte nefes kesen çarpışması centilmen bir beraberlikle sonuçlandı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve Adanalı motokros sporcusu Yiğit Ali Selek ile Adana’nın ortasında farklı bir yarış yaşandı. Önder Kocaispir’in yerli ve milli otomobili TOGG ile Selek, motosikletiyle yarıştı. Yarış öncesi açıklamalarda bulunan Başkan Kocaispir, “Milli sporcumuz Yiğit Ali Selek, Adana’mızın gururu. Yüreğir Belediyesi olarak Yiğit Ali abimize elimizden geldiğince destek olduk. Hem Adana’mızın hem de Türkiye’nin gururu, centilmen bir yarış olmasını temenni ediyorum” dedi.

“İkisiyle de gurur duyuyoruz”

Başkan Kocaispir ile milli sporcu Selek arasındaki nefes kesen yarış berabere bitti. Başkan Kocaispir, “Güzel bir yarıştı. Yiğit Ali gerçekten umut vadeden bir sporcu. Kendisinden dünya şampiyonlukları bekliyorum. Bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyorum. TOGG bizim yerli ve milli otomobilimiz. İkisiyle de gurur duyuyoruz.” “

“Milli aracımızla yarışmaktan gurur duydum”

Milli otomobil TOGG ile yarışmaktan gurur duyduklarını belirten Yiğit Ali Selek, “Benim için farklı bir deneyim oldu. Milli otomobilimiz ile yarışmaktan gurur duydum. Liderimize çok teşekkür ediyorum.”

Yarış sonunda Lider Kocaispir, ‘Kask hayat kurtarır’ diyerek milli sporcuya kask verdi.

hozathaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu