Ekonomi

Türkiye’nin lider turizm şirketi Jolly, Antalya Turizm Fuarı’nda

Türkiye’nin lider turizm şirketi Jolly, katılımıyla Antalya Turizm Fuarı’na destek verdi. neşeli Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, fuarda sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Antalya Turizm Fuarı’nın ilk gününden bu yana en büyük katılımcısı olduklarını belirten Jolly Yönetim Kurulu Lideri Mete Vardar, “Fuarın devamını sağlayan başta Selçuk Meral olmak üzere tüm GM Center ekibine teşekkür ediyorum. Pek çok zorlukla başlamasına rağmen pandemi sürecinde bile büyük çabalar sarf ederek. Fuar her geçen gün daha da gelişiyor” dedi. Fuardaki konumlarının getirdiği prestijle büyüdüklerini ve şirket çapında bir iştirak olarak büyüdüklerini belirten Vardar, ATF’nin gelecekte Türk turizmine büyük katkılar sağlayacağının altını çizdi.

Erken rezervasyonlara başladıklarını belirten Mete Vardar, “Kış dönemine özel kış fırsatları başladı. “2024 yaz dönemi hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi. Bu dönemi değerlendiren Vardar, “2023 yılı hem şirketimiz hem de şube değerlendirmesi açısından uygun bir dönemdi. Jolly olarak tüm departmanlarda büyüme hedefimize ulaştık. Hatta özellikle yurt dışında bazı departmanlarda hedeflerimizi aştık. Gelecek yıl planlarımızda 2023 yılında yaşadığımız bu olumlu atmosfer hem bizi daha çok heyecanlandırdı hem de beklentilerimizi çok daha olumlu hale getirdi. Umuyoruz ki hem ülkemiz hem de dünya turizmi açısından genel anlamda olumlu gelişmeler olur. “Umarım 2024 yılı tüm dünyada barışın, sevginin ve güzel görünümün daha çok konuşulduğu bir yıl olur” diyerek sözlerine devam etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu